„Wszyscy na Motor”. Radomiak, Karpaty, Wisłoka, JKS Jarosław oni też na Motor:)

wszyscynamotorognieGdyby przejrzeć niektóre zapowiedzi na YT można by stwierdzić, że z każdym kolejnym sezonem Motor dorabiał się coraz większej rzeszy fan-clubów, i to bynajmniej nie w małych miastach, ale zjawisko to nasilałoby się głównie w województwie podkarpackim.

Oczywiście bujam sobie. Otóż kiedy któraś z ekip nagra przed naszym meczem zapowiedź przy użyciu hasła „Wszyscy na Motor” wywołuje to we mnie nie tylko wesołą reakcję, ale przede wszystkim zdziwienie. Do tego zacnego grona ostatnio dołączyli kibole JKS-u Jarosław, którzy za sprawą sobotniego pojedynku w Lublinie, również postanowili zachęcić wszystkich na mecz Motoru. Zobacz.

Czepiam się? Dla mnie to są niuanse, na które każdy fanatyk powinien zwracać uwagę. Przykładowo: nie wyobrażam sobie abym miał namalować transparent o treści „Wszyscy na JKS Jarosław” i jako kibic Motoru stanąć za nim i to samo wykrzykiwać. Do prawdy uczyli was inaczej?

Poniżej pozwolę sobie wkleić kilka innych, ale bardzo podobnych kwiatków..

Radomiak Radom

Wisłoka Dębica

Karpaty Krosno

Ps. W SOBOTĘ WSZYSCY NA MOTOR!

2 myśli nt. „„Wszyscy na Motor”. Radomiak, Karpaty, Wisłoka, JKS Jarosław oni też na Motor:)

  1. Rowniez mnie to za każdym razem śmieszy, ale to dobrze, niech najlepiej cała Polska promuje uznaną markę jaką jest nasz ukochany zjednoczony Motor 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *